Новорічні традиції подарують Apple iPоd

Абоненти МТС мають цього року шанс отримати подарунки не лише від Діда Мороза, але й від оператора. Він з 1 грудня запускає вікторину «Новорічний бум», учасники якої зможуть перевірити свої знання новорічних традицій та виграти плеєр Apple iPоd nano 7 Gen.

Щоб стати учасником цієї акції, потрібно зателефонувати або відправити SMS будь-якого змісту на номер 308. Усі питання вікторини містять два варіанти відповіді, і за кожну правильну нараховуватимуться бали. Подарунки отримають ті учасники, які набрали найбільшу кількість балів за результатами кожного етапу вікторини.

Вікторина проводиться в два етапи: з 1 по 15 грудня і з 16 по 31 грудня 2014 року. Переможці кожного етапу зможуть отримати в подарунок плеєр або поповнення рахунку. Учасники SMS-акції зможуть отримати в подарунок плеєр Apple iPоd nano 7 Gen, а переможці голосової акції отримають поповнення мобільних рахунків на суму 500 грн. Вартість SMS на номер 308 складає 5,00 грн. Вартість дзвінка на номер 308 складе 10,00 грн (плата за з’єднання) і 10,00 грн за хвилину розмови.

Детальніше про вікторину можна дізнатися за телефонами:

  • 111 – безплатно для абонентів МТС в Україні;
  • 044 205 0030 – відповідно до тарифів вашого оператора;
  • 555 – прямий зв’язок з оператором – платно (0,50 грн за дзвінок з ПДВ та ПФ) для абонентів МТС в Україні.

Тарифи вказані з врахуванням ПДВ без ПФ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я