Одесити перейшли в 3G

«МТС Україна» запустила першу власну мережу 3G в Одесі та передмісті – про її підготовку було відомо ще кілька тижнів тому. Протягом тижня проходитиме тонке налаштування в умовах реального навантаження, після чого мережу запустять у повномасштабну експлуатацію – абоненти отримають максимальні швидкості та якість покриття.

«Мережа, яку ми побудували, має дві важливі для абонентів особливості. По-перше, це супершвидкість – уже сьогодні одесити зможуть відчути справжні швидкості 3G – удвічі вищі тих, які на даний час є в місті. По-друге, надійність – для того, щоб забезпечити надійне покриття для наших 3G користувачів, ми збільшили кількість базових станцій міста в 1,5 рази», – коментує запуск першої власної 3G мережі генеральний директор «МТС Україна» Олег Проживальський.

У МТС вирішили не обмежувати абонентів високою вартістю 3G-трафіку чи кількістю мегабайтів. Оператор, за словами директора з маркетингу МТС Олега Решетіна, використає тарифну стратегію, яка кардинально відрізняється від усього, що сьогодні є на ринку. Тому абоненти отримали швидкість 3G і жодного підвищення цін. Оператор надає користувачам 4 гігабайти мобільного інтернету, чого, за словами еспертів, має із запасом вистачити на тести швидкості, перегляд потокового відео, соціальні мережі, музику і онлайн-ігри.

Гігабайти без щоденних обмежень швидкості й додаткових платежів нараховуються автоматично незалежно від тарифного плану і будуть доступні для використання до 1 жовтня 2015 року. Завдяки подарунковим гігабайтам загальна кількість доступного 3G трафіку в будь-якому тарифі без доплат складе 4 гігабайти.

Щоб значок «3G» (H+) засвітився на екрані телефона, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефона слід вибрати режим мережі «3G» для телефонів з Android (автоматичний режим GSM/WCDMA), для телефонів з iOS (режим 3G), для телефонів з Windows Phone (режим 3G або режим 2G/3G), для телефонів BlackBerry (режим 3G і 2G). Також у абонентів повинна бути активована послуга мобільного інтернету.

Спробувати мобільний інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с можуть абоненти «МТС Україна» в Одесі та передмісті, зокрема, в Южному, Чорноморському, Фонтанці, Крижанівці, Лісках, Іллічівці, Набережному, Великодолинському, Олександрівці, Іллічівську, Білярах, Вапнярці і Холодній Балці.