Вівторок, 18 Червня, 2024

Імпланти відновлять пошкоджені органи

Деякі зі здібностей супергероїв скоро можуть отримати всі люди завдяки зусиллям інженерів агентства DARPA. Вони разом зі спеціалістами Пентагону працюють над створенням імплантатів, які дозволять регенерувати пошкоджені органи та лікувати їх від інфекцій. Подібні гаджети повинні знизити залежність людства від медичних препаратів та надати новий тип медичного догляду.

Імплантати розробляють у рамках програми Electrical Prescriptions (електричні препарати), згідно з якою розмір пристроїв повинен бути настільки малим, щоб його можна було вживити в тіло через медичну голку. Після цього гаджет стимулює ушкоджену ділянку тіла електричним струмом. Завдяки цьому клітини активно розвиваються та самостійно відновлюють орган. Окрім цього, такий імплантат відстежуватиме життєві показники господаря та передаватиме їх лікарям.

Мініатюрний імплантат відстежуватиме показники здоров’я та регулюватиме їх

Ідея створення подібних пристроїв базується на біологічному процесі під назвою нейромодуляція. У ньому нерви периферійної нервової системи, які з’єднують кожний орган тіла з хребтом та мозком, відстежують стан внутрішніх органів та регулюють реакцію тіла на його зміну.

При хворобі цей процес пошкоджується, а якщо його стимулювати штучно, тоді можна зменшувати біль, прибирати запалення та підтримувати імунну систему. За допомогою заряджених електроенергією імплантатів DARPA хоче взяти його під контроль. Записані в його пам’яті шаблони електроімпульсів стимулюватимуть позитивні реакції організму та блокуватимуть шкідливі.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися