Четвер, 13 Червня, 2024

Підсумки роботи весняно-літнього 3G Smart Club

Черговий сезон освітнього проекту 3G Smart Club для Комп’ютерної Академії «ШАГ» завершився, і оператор підвів підсумки його роботи. Експерти кажуть, що підлітки сьогодні суттєво змінилися і ставлять важкі навіть для професіоналів питання.

Освітня ініціатива пройшла у співробітництві з постачальникам обладнання Huawei. Навесні 2015 «МТС Україна» разом з нею запустила серію майстер-класів про технології та гаджети під назвою 3G Smart Club. Формат проекту передбачає регулярні зустрічі зі школярами та студентами, яким цікаві інновації та технології в Україні та світі, розвиток мобільного зв’язку і гаджетів.

«За останні 5-10 років такі підлітки, як студенти «ШАГ», змінилися кардинально, і це дуже радує, наскільки розумне покоління підростає в Україні, – говорить Олександр Ананьєв, начальник департаменту планування та розвитку мережі «МТС Україна». – У розумінні 14-тирічних школярів мобільний зв’язок – це вже як буденний винахід людства, від якого потрібно отримувати максимум можливостей з точки зору застосування в житті. У кожного з них горять очі, вже не звучать банальні питання «Скільки це коштує?», а «сипляться» специфічні, вузько спрямовані питання в розрізі систем зв’язку, на які не завжди було легко відповісти».

Перша серія смарт-клубів об’єднала п’ять повноцінних ексклюзивних майстер-класів для студентів Комп’ютерної Академії «ШАГ». Упродовж кількох місяців проекту 3G Smart Club у офісі «МТС Україна»:

  • 75 активних студентів відвідали дискусії і побували в гостях у компанії;
  • 25 лекцій організовані експертами «МТС Україна» і компанією Huawei;
  • 10 флагманських смартфонів і планшетів Huawei працювали в мережі 3G, і їх тестували учасники майстер-класів;
  • 5 інтерактивних квестів проведені у зоні покриття 3G від МТС.
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися