Пройшли перші міжнародні перегони дронів

У каліфорнійському місті Сакраменто  пройшов перший міжнародний чемпіонат з гонок безпілотників. Призовий фонд змагання склав $25 тисяч, а переможцем став австралієць Чед Новак. Відео з кращими моментами чемпіонату показало видання Quarz.

Перегони дронів зараз переходять від стадії хобі до перетворення на визнаний вид спорту: ентузіасти об’єднуються та проводять змагання у Франції, Великобританії, США та Австралії. Швидкість апаратів доходить до 160 кілометрів на годину, а найбільш привабливою особливістю таких перегонів є можливість спостерігати за подіями з точки зору самого літального апарата. Відео з його фронтальних камер у режимі реального часу передається на окуляри пілота, який ніби сам летить серед дерев, стовпів та інших перешкод.


Чемпіонат у Сакраменто став важливим етапом на шляху переходу до професійних перегонів. Сто операторів взяли участь у трьох змаганнях: індивідуальні перегони на час, командні гонки на час і конкурс фігур вищого пілотажу. Австралієць Чед Новак взяв перший приз на всіх етапах, обійшовши своїх суперників у подоланні перешкод на трасі більше, ніж на дві хвилини.

Хоча ентузіасти гонок дронів пророкують швидке зростання популярності нового спорту, порівнюючи його з такими екстремальними видами, як спуск на сноуборді і велотріал, головною проблемою залишається залучення глядачів — їх майже не було на гонках у Сакраменто. Безпілотники невеликі за розміром і летять так швидко, що з боку їх практично не видно, навіть якщо стояти поруч з треком. Поки бажаючих спостерігати за перегонами очима оператора від першої особи через інтернет виявилося набагато більше, ніж тих, хто купив квитки на саме шоу. Організатори кажуть, що пряму трансляцію події в будь-який момент часу дивилися щонайменше тисяча глядачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я