Вівторок, 25 Червня, 2024

Планшети iPad Air за передплату

Завантаження ігор та програм може принести новий гаджет. Абоненти МТС, які підпишуться на послугу App Market, можуть стати власниками одного з трьох планшетів iPad Air:

Стати учасником розіграшу можна, активувавши підписку на послугу App Market до 17 жовтня. Це можна зробити будь-яким зручним способом: відправити порожнє sms-повідомлення на короткий номер 2024 або зайти з мобільного на http://apps.mts.com.ua, натиснути кнопку «0 грн +» навпроти бажаного додатку і потім кнопку «Передплатити» на сторінці активації.

Визначення переможців акції «iPad Air для користувачів App Market» відбудеться не пізніше 25 жовтня 2014 Власники подарунків – трьох планшетів iPad Air – будуть визначені випадковим чином.

Плата за використання App Market становить:

  • перші 7 днів – безплатно;
  • далі – 4 грн на тиждень (з ПДВ, без ПФ);
  • трафік при використанні послуги не тарифікується.

 

До 17 жовтня 2014 абоненти МТС, які підпишуться на послугу App Market, можуть стати власниками одного з трьох планшетів iPad Air.

 

Стати учасником розіграшу можна, активувавши підписку на послугу App Market у період проведення Акції. Активувати послугу можна будь-яким зручним способом: відправити порожнє sms-повідомлення на короткий номер 2024 або зайти з мобільного на http://apps.mts.com.ua, натиснути кнопку «0 грн +» навпроти бажаного додатка і потім кнопку «Передплатити» на сторінці активації.

 

Плата за використання послуги становить:

  • перші 7 днів – безкоштовно;
  • далі 4 грн. на тиждень (з ПДВ, без ПФ);
  • трафік при використанні послуги не тарифікується.

 

Визначення переможців акції «iPad Air для користувачів App Market» відбудеться не пізніше 25 жовтня 2014 Власники подарунків – трьох планшетів iPad Air – будуть визначені випадковим чином.

 

Про послугу App Market

 

У рамках послуги App Market абонентам доступний великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак – Asphalt 6, FIFA 2014, Need for Speed, Montezuma 2, Cut the Rope, Angry Birds Star Wars 2, Assassins ‘Creed 3, «Весела ферма», а також інші хіти, які можна завантажувати в необмеженій кількості. Оновлення каталогу додатків відбувається на щотижневій основі.

 

Послуга App Market доступна для телефонів на платформах Android, Symbian, Java, bada, Blackberry. Детальніше ознайомитися з послугою App Market можна на сайті оператора за посиланням: http://www.mts.com.ua/rus/opera_store.php

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися