Четвер, 30 Травня, 2024

Київських водіїв покарали через мобільники

Розмови по телефону за кермом створюють таку ж небезпеку на дорозі, як і ті, хто керує авто після пляшки спиртного, показують дослідження. Тому в багатьох країнах, з Україною включно, спілкуватися по мобільному водіям забороняється Правилами дорожнього руху. І київська ДАІ почала боротися з цим явищем.

За минулий місяць інспектори оштрафували понад 450 київських водіїв за розмови по мобільному, передає газета «Сегодня» з посиланням на ДАІ. У вересні автоінспектори провели операцію «Мобільний телефон», під час якої накладали штраф на порушників у розмірі 510 гривень. Такий рейд ДАІ проводить уперше, тому сказати, наскільки зросла кількість таких порушників порівняно з минулими місяцями, служба не може.

Загалом за два тижні, поки тривав рейд, виявили 220 порушень, а за другу половину місяця трохи більше – 230. Порушують і в центрі міста, і на околицях. Серед любителів розмовляти за кермом більше чоловіків, а от жінки набагато менше користуються мобілкою під час руху – вони відповідальніші, кажуть у ДАЇ.

Автоінспектори обіцяють ретельніше стежити за любителями поговорити під час їзди, а оштрафовані водії кажуть, що придбають собі гарнітуру.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися