Подарунки за розрахунки кредиткою

При оплаті покупок клієнти ОТП Банку можуть додатково отримувати приємні бонуси. Для цього необхідно лише оформити картку «МТС – ОТП Банк», яка дасть можливіть отримати бонуси до програми лояльності «МТС Бонус» та інші цінні речі.

Щоб взяти участь в акції, необхідно з 18 серпня по 31 грудня цього року оформити платіжну картку «МТС – ОТП Банк». Це дозволить взяти учать у розіграші таких призів:

  • сучасні планшети;
  • телефони на дві SIM-картки;
  • безлімітний мобільний інтернет;
  • 200 бонусів для обміну на подарунки «МТС Бонус».

Щоб отримати місяць безлімітного інтернету, треба розрахуватись карткою за придбані товари на будь-яку суму. Якщо оплатити нею три та більше покупок на суму від 1000 грн протягом одного з чотирьох етапів акції, тоді можна отримати телефони на дві SIM-картки та один з чотирьох сучасних планшетів. Детальні умови акції доступні за посиланням.

Окрім цінних призів за щоденні покупки (продукти, одяг, техніка, послуги тощо), можна також отримувати бонуси. Їх нараховують по одному бонусу за кожні витрачені 5 грн. Зібрані бали обмінюються на послуги та товари програми лояльності «МТС Бонус»: послуги та товари МТС, магазинів електроніки, парфумерії та косметики, ресторанів, туристичних і страхових компаній або передплату на популярні журнали.

Для оформлення платіжної картки «МТС – ОТП Банк» необхідно звернутися в найближче відділення ОТП Банку або замовити картку на сайті фінансової установи.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я