Популярність «МТС Коннект 3G» зросла з безлімітом

У період з травня по липень цього року популярність швидкісного бездротового інтернету МТС збільшилася на 87%. Основною причиною цьому експерти називають запуск безлімітних тарифів «3G Безлімітний день» і «3G Безлімітний місяць» на початку цього літа. Вони значно знизили вартість послуг швидкісного мобільного інтернету та зробили його привабливішим з максимально спрощеним принципом тарифікації: фіксований платіж за необмежений обсяг пересланих даних.

За даними оператора, 60% нових абонентів підключаються до тарифу «3G Безлімітний день», який передбачає доступ до безлімітного інтернету без обмежень по швидкості за 5 грн. При цьому гроші знімають лише при користування послугою. Активні користувачі, які виходять в інтернет щодня, вибирають тариф «3G Безлімітний місяць», який передбачає абонентську платню 75 грн на місяць.

Безлімітними тарифами можуть скористатися як контрактні абоненти, так і абоненти передоплати швидкісного широкосмугового мобільного доступу в інтернет «МТС Коннект 3G». Причому це можуть зробити як нові користувачі, так і абоненти інших тарифів. Вартість переходу для останніх складає 0 грн. А при контрактному підключенні абоненти можуть протестувати послугу протягом 14 днів, а потім прийняти рішення про подальше користування.

Послуга швидкісного широкосмугового мобільного доступу в інтернет «МТС Коннект 3G» працює на базі мережі CDMA, яка постійно розвивається і сьогодні забезпечує покриття в більше ніж 360 населених пунктах України. Швидкість пересилання даних за допомогою цього сервісу – до 1,8 Мбіт/с, а завантаження даних – до 3,1 Мбіт/с. У Києві та Київській області мережа підтримує стандарт Rev.B, що забезпечує швидкість завантаження даних до 9,3 Мбіт/с.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я