Понеділок, 20 Травня, 2024

Результати Vodafone у 3 кварталі 2019: більше користувачів і доходів

Vodafone збільшив прибуток за результатами 3 кварталу 2019 року. Виручка компанії в липні-вересні цього року зростає швидше за ринок. Річне збільшення виручки склало 29,7%, дохід у 3 кварталі склав 4,3 млрд грн.

Vodafone збільшив OIBDA на 28,9% у річному численні, за результатами 3 кварталу цей показник досяг 2,4 млрд грн. Маржа OIBDA стабільна з тенденцією до зростання, у третьому кварталі вона виросла до 54,6%. Чистий прибуток компанії в 3 кварталі 2019 року склав 887 млн грн.

Основною причиною збільшення доходів Vodafone стало зростання кількості data-користувачів і споживання послуг пересилання даних. Загальний обсяг інтернет-трафіку в мережі Vodafone за рік збільшився вдвічі. Зростання дата-доходів за цей час склало 56%.

Активне споживання стимулювали вигідні тарифи: лінійка тарифів Super Net з великим обсягом інтернет-трафіку для клієнтів передплаченого зв’язку, а також молодіжний тариф Joice з безлімітним трафіком для топових мультимедійних майданчиків і сервісів. Тарифи Vodafone користуються популярністю серед абонентів і є одними з найдоступніших на ринку, про що свідчить найнижчий на ринку показник ARPU – 68,2 грн.

Зростання споживання стало можливим також завдяки активному розширенню покриття мереж швидкісного інтернету. Сьогодні 4G-мережа Vodafone доступна 66% українців, 86% населення може користуватися 3G-покриттям. З’явився також новий помітний тренд, який буде посилюватися. Впровадження 4G дало поштовх розвитку нових технологій і нових напрямків бізнесу на їхній основі: IoT, big data аналітика, хмарні сервіси. Попит на ці послуги збільшується як серед бізнес-клієнтів компанії, так і на рівні муніципалітетів – так, за останній рік були укладені меморандуми з міськими адміністраціями Харкова, Києва, Одеси про застосування нових технологічних рішень для розвитку концепції Smart City.

Також збільшилися доходи торгової діяльності у зв’язку з розширенням власної роздрібної мережі. На сьогоднішній день Vodafone Retail – один із найбільших ритейлерів у країні, торговельна мережа компанії сьогодні налічує більше 240 власних магазинів. Магазини Vodafone пропонують тільки сертифіковані товари: смартфони, різні гаджети, переносну електроніку, роутери, аксесуари. У магазинах також можна підключити будь-які послуги Vodafone і отримати кваліфіковану консультацію від експертів компанії.

У 3 кварталі 2019 року продовжує збільшуватися кількість клієнтів Vodafone – послуги компанії вибирають 19,8 млн клієнтів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися