З Windows 10X комп’ютери почнуть очікувати як смартфони

Комп’ютери з Windows 10X також не вимикатимуться повністю, як це відбувається нині в режимі очікування

Windows 10x буде виходити зі режиму очікування миттєво і дозволить додаткам працювати в ньому. Такий же принцип використовують операційні системи смартфонів. Новий режим Windows 10X називатиметься Modern Standby.

Windows 10X є новою версією Windows 10 і вона офіційно вийде в другому кварталі 2021 року. Особливістю цієї ОС стане її націленість на недорогі комп’ютери.

Вихід із режиму очікування у комп’ютерів на базі звичайної Windows 10 займає кілька секунд. Завдяки режиму Modern Standby система буде відновлювати роботу миттєво, відразу після відкриття кришки ноутбука.

Комп’ютери з Windows 10X також не вимикатимуться повністю, як це відбувається нині в режимі очікування. Додатки зможуть працювати у фоновому режимі – майже так само, як це відбувається у сучасних смартфонах. Електронна пошта, месенджери та інші програми зможуть оновлювати інформацію навіть коли комп’ютер не працює в повноцінному режимі. Більшість додатків магазину Windows будуть сумісні з цією функцією.

Windows 10X отримає також низку інших змін, серед яких буде новий файловий менеджер з повністю переробленим інтерфейсом.