Понеділок, 15 Квітня, 2024

Швидкісний інтернет без дротів став безлімітним

Якщо ви користуєтесь послугою “Коннект 3G”, то вам вже не потрібно хвилюватися, що вичерпаєте свій пакетний трафік і залишитеся без інтернету. Тому що ви можете перейти на один з нових тарифів та отримати безліміт.

Новими пропозиціями можуть з 16 червня скористатися як контрактні абоненти, так і абоненти передоплати швидкісного широкосмугового мобільного доступу в інтернет «МТС Коннект 3G». При цьому вони можуть користуватися послугою без якихось обмежень швидкості чи інших додаткових умов. Щоб дізнатись детальніше, читайте далі.

Отже, абоненти передоплаченого сервісу можуть обрати тариф відповідно до своїх потреб:

  • «3G Безлімітний день», де вартість доступу до безлімітного інтернету без обмежень по швидкості складе 5 грн на добу, послуги оплачуються тільки у випадку користування;
  • «3G Безлімітний місяць», де вартість щомісячного доступу до безлімітного інтернету без обмежень по швидкості складе 75 грн (плата за календарний місяць).

Контрактним абонентам МТС доступні для підключення нові тарифи:

  • «Безлімітний місяць», де щомісячна вартість складе 75 грн, обсяг трафіку і швидкість не обмежені;
  • «Безлімітний місяць +25», абоненти якого при підключенні на 12 місяців, можуть придбати модем за пільговою ціною – 49 грн. Щомісячна вартість складатиме 100 грн на місяць, обсяг трафіку і швидкість не обмежені.

При контрактному підключенні абоненти можуть протестувати послугу протягом 14 днів, а потім прийняти рішення про подальше користування.

Послуга швидкісного широкосмугового мобільного доступу в інтернет «МТС Коннект 3G» працює на базі мережі CDMA, яка постійно розвивається і сьогодні забезпечує покриття в більше ніж 360 населених пунктах України. Швидкість пересилання даних за допомогою цього сервісу – до 1,8 Мбіт/с, а завантаження даних – до 3,1 Мбіт/с. У Києві та Київській області мережа підтримує стандарт Rev.B, що забезпечує швидкість завантаження даних до 9,3 Мбіт/с.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися