Тарифи Vodafone для контрактних абонентів

Безлімітні дзвінки в мережі, 7 гігабайт мобільного інтернету, роумінг, як удома, дзвінки за кордон, як по Україні, та безлімітне спілкування в соціальних мережах в Україні – усе це за 150 гривень на місяць пропонує Vodafone для своїх контрактних абонентів. Отримати такі можливості вони зможуть при переході на тариф Vodafone Red XL, який стане доступним для підключення з 1 грудня.

При підключенні до тарифу Vodafone Red XL з новим мобільним номером абоненти можуть придбати смартфон зі знижкою в 500 гривень за умови підписання додаткової угоди.

Для тих, хто використає пакетні обсяги послуг до закінчення місяця, зв’язок надаватиметься за такими цінами: 50 копійок за хвилину і повідомлення та 10 гривень за 500 МБ.

Українські абоненти Vodafone також можуть користуватися доступними послугами зв’язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Замовити послугу можна самостійно, за допомогою USSD-команди 600# і кнопки виклику.

Стати контрактним абонентом Vodafone можна в найближчому представництві обслуговування абонентів Vodafone. Абоненти будь-якого тарифу Vodafone або «МТС Україна» можуть безплатно перейти в тариф Vodafone Red XL. При переході достатньо заплатити вартість пакету, щоб отримати повний обсяг послуг на місяць.