Четвер, 30 Травня, 2024

Цікаві факти від великих даних: скільки людей щодня відвідує Львів

Vodafone Україна спільно зі Львівською міською радою провели масштабне дослідження з використанням великих даних. Експерти зацікавилися маятниковою міграцією мешканців Львівської області – щоденним відвідуванням міста жителями регіону в роботі, у розвагах тощо. Знеособлені дані про переміщення надав Vodafone.

Як свідчать результати дослідження, у середньому протягом одного дня до Львова приїжджає 152 тис. осіб. У будні дні цей показник зростає до 180 тис., а протягом вихідних зменшується до 79 тис. осіб. Мешканці, які проживають в 15-кілометровій зоні навколо Львова, створюють половину загального обсягу людського потоку.

Дослідження проводили не лише з цікавості – експерти намагаються знайти рішення актуального питання громадського транспорту. Знеособлені узагальнені дані, за словами заступника генерального директора Vodafone Україна Костянтина Воробйова, дають найточнішу інформацію про реальні потоки людей, які щодня в’їжджають у місто з приміських територій. Це не припущення, які базуються на дослідженнях, це математично точні дані. Львівські чиновники вже планують використовувати отриману інформацію для впровадження електронного квитка, розробки нових транспортних маршрутів, ремонту доріг, проведення благоустрою тощо.

Результати дослідження – інтерактивні діаграми та карту – можна знайти за такими посиланнями: джерела міграції, точки в’їзду, напрямки потоків.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися