Субота, 24 Лютого, 2024

У 2017 році Vodafone Україна планує завершити ребрендинг магазинів, закрити деякі архівні тарифи МТС, а також повністю перейти на продаж тарифів Vodafone

В рамках переходу на роботу під брендом Vodafone, компанія в 2017 році планує завершити ребрединг власних і дилерських магазинів, повністю перейти на продаж тарифів Vodafone в магазинах, а також закрити деякі архівні тарифи МТС.

Абоненти цих тарифів зможуть вибрати для себе будь-який з тарифів Vodafone, які пропонують різні обсяги послуг з відповідною вартістю від 20 до 150 грн на місяць. У будь-якому з тарифів Vodafone пропонує безлімітні безкоштовні дзвінки абонентам Vodafone і «МТС Україна» і пакет мобільного 3G інтернету – від 100 Мб до 12 Гб. Крім того, в тарифи Vodafone включені пакети хвилин для дзвінків на інші мережі, а також унікальні послуги, такі як дзвінки за кордон і Vodafone TV.

При переході в тарифи лінійки Vodafone Red 2016 перший місяць користування буде безкоштовним.

Якщо абонент не зможе вибрати тариф самостійно, ми запропонуємо кожному клієнту найбільш оптимальний для нього варіант тарифу, виходячи з інформації про щомісячні витрати на зв’язок, набір і обсяг послуг, якими користується клієнт.

Перехід в актуальні тарифи безкоштовний і буде здійснюватися поетапно. До кінця лютого ми пропонуємо перейти в тарифи Vodafone абонентам передплаченого зв’язку, які користуються старими, вже не доступними до підключення тарифами: деякими тарифами лінійки «Супер МТС без ПЗЗ», а також тарифами «Супер безліміт», «Супер безліміт без контракту» і «МТС без зобов’язань ». Кожен абонент отримає SMS-повідомлення з пропозицією вибрати тариф з актуальною лінійки і термінами для переходу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися