П’ятниця, 19 Липня, 2024

У Львові спілкування «по нулях»

Львів’яни та мешканці області більше не платитимуть за дзвінки в мережі МТС та безлімітний мобільний інтернет. Вони отримали новий тариф «Смартфон ZERO», який зробить спілкування безплатним і для інших абонентів «МТС Україна», котрі завітали на Львівщину. Вони користуватимуться мобільним інтернетом на території області цілком безплатно, а щоденна абонентська плата, передбачена їхніми тарифами, не зніматиметься.

«Львів – столиця інновацій, те, що вперше відбувається в Україні, часто починається зі Львова. Більше того, у певному сенсі Львів є столицею ексклюзивів, що й підтверджує популярний вислів “Тільки у Львові”. Ми вирішили підтримати цю унікальність новим тарифом “Смартфон ZERO”, який ексклюзивно доступний тільки львів’янам, мешканцям області й туристам, які відвідують Львів. “Смартфон ZERO” – це подарунок від “МТС Україна” для Львівщини, – коментує запуск нового тарифу Сергій Самокрик, заступник Генерального директора по регіону “Захід”. – Сподіваємось, що для туристів це стане ще однією причиною відвідати Львів – безоплатний необмежений доступ в інтернет допоможе прокласти туристичний маршрут вулицями міста, без проблем знайти потрібний музей, кафе, викликати таксі чи замовити готель, навіть якщо закінчились гроші на рахунку. Щойно гість перетинає кордон Львівщини і здійснює перший дзвінок, як все стає, як кажуть галичани, за “зеро”, тобто за “нуль”».

Користувачами нового тарифу «Смартфон ZERO» автоматично стануть всі абоненти Львівської області, які до того користувалися іншими тарифами передплати, а нові абоненти можуть підключитися, придбавши стартовий пакет вартістю 20 грн і здійснивши одноразове поповнення на 40 грн. Він не передбачає будь-яких додаткових оплат за дзвінки в мережі МТС та безлімітний мобільний інтернет, а вартість дзвінків на номери інших операторів мобільного зв’язку становить лише 35 коп. за хвилину. Для тих, хто бажає користуватися швидкісним мобільним 3G-інтернетом, у тарифі доступна послуга «3G Безліміт», вартість якої складає 50 грн в місяць.

Для абонентів «МТС Україна» з інших регіонів «територія безоплатного спілкування» стає доступною після першого дзвінка, здійсненого на території Львівської області.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися