Неділя, 23 Червня, 2024

У Львові з’явився безоплатний Wi-Fi

Із наближенням сезону різдвяних та новорічних свят, про який львів’яни склали жартівливу приказку «від Романа до Йордану – український Рамадан», «МТС Україна» зробила гостям та мешканцям міста технологічний подарунок. Оператор надав їм безплатний інтернет по Wi-Fi у 24 точках міста, серед яких є навчальні заклади, студентські містечка, міська клінічна лікарня та пологовий будинок №1.

Місце розташування бездротових точок доступу обирали зважаючи на потреби львів’ян, тому географія мережі поширюється не тільки на популярні туристичні зони та ресторани в центрі міста, а й на публічні місця, де багато часу проводять самі львів’яни: торгові центри, зупинки громадського транспорту в спальних районах, дитячі майданчики та сквери.

Під’єднатися до відкритої мережі «Зона вільного Wi-Fi від МТС» може кожен охочий. Обсяг трафіку та швидкість – необмежені. З огляду безпеки, тривалість одного сеансу обмежена до 30 хвилин, після чого користувач може повторно під’єднатися до мережі. Усі зони безплатного Wi-Fi від МТС позначені спеціальними наклейками. Перелік таких місць можна знайти на карті Львова за посиланням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися