Lenovo показала, як повинні виглядати гнучкі ноутбуки

Про технічні характеристики Lenovo також не повідомляє, оскільки продемонстрований гаджет є лише концептом

Компанія Lenovo продемонструвала власне бачення того, якими можуть бути лептопи в недалекому майбутньому. На її думку, вони будуть гнучкі з єдиним екраном на внутрішній поверхні. Зараз подібний девайс неможливий, тому представники виробника сказали, що такий гаджет використовуватиме майбутні передові матеріали і нові технології виробництва дисплеїв.

lenovo

Про технічні характеристики Lenovo також не повідомляє, оскільки продемонстрований гаджет є лише концептом. Але теоретично гнучкий лептоп отримає підтримку управління за допомогою пера і голосових команд. Окрім цього, збережеться звична клавіатура, а замість тачпаду буде інструмент трекпойнту. Останній добре знайомий користувачам ноутбуків серії ThinkPad від Lenovo.

Lenovo також вважає, що в майбутньому портативні комп’ютери повинні постійно підтримувати підключення до інтернету. Для цього можуть використовуватися різні види бездротового зв’язку і стільникове з’єднання.

Саме над цим, до речі, зараз працюють Microsoft та Qualcomm, які випустили Windows на базі процесора ARM. Цей чіп має вбудовані бездротові засоби зв’язку, і тому заснований на ньому ноутбук у режимі сну нагадуватиме смартфон. Лептоп зможе приймати повідомлення, синхронізувати програми тощо. Нині ноутбук у режимі сну означає, що він фактично вимкнений, хоча всі дані знаходяться в оперативній пам’яті.

Чіпи ARM в ноутбуках також можуть суттєво збільшити їхню автономність. У Qualcomm обіцяють до 20 годин роботи від акумулятора. Представники Qualcomm говорять, що їхні процесори можуть запускати як 64-бітні універсальні додатки Windows, так і старі 32-бітні програми. Перші подібні ноутбуки на смартфонних процесорах наприкінці цього року збираються випустити такі компанії, як Asus, HP та Lenovo.

Однак ця ініціатива Microsoft та Qualcomm може провалитися через Intel. Компанія вже випустила застереження про те, що вона не в захваті від можливої емуляції команд її процесорів x86 на чіпах ARM. Intel є власницею патентів на архітектуру x86, на якій побудовані чіпи Core, Pentium, Celeron, Atom, а також моделі від AMD. Головний юрист Intel Стівен Роджерс та директор Intel Labs Річард Угліг зробили офіційну заяву, що компанія обіцяє використати доступні юридичні інструменти, щоб захистити свою інтелектуальну власність.

1 коментар

Comments are closed.