Вівторок, 28 Травня, 2024

У Vodafone Україна новий технічний директор

novym-tehnicheskim-vodafon_316743_p0
Фото: delo.ua

Оператор Vodafone Україна змінив свого технічного директора. На цій посаді замість Андрія Терещука працюватиме Євген Фрунза. Ось його коротка біографія.

Новий технічний директор народився і виріс в м. Чернівці. Закінчив Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Фізика». Уся професійна діяльність Євгена Фрунзи пов’язана з телекомунікаціями. Він має 20-річний досвід роботи на управлінських посадах у галузі. З 1984 по 2003 роки обіймав посади від механіка до начальника виробничо-технічного відділу в Українському об’єднанні зв’язку «Укртелеком» і в ПАТ «Укртелеком».

У 2003 році почав працювати в ЗАТ «Український мобільний зв’язок» (UMC) інженером базових станцій, у 2005 році очолив центр експлуатації мережі в Чернівцях, а у 2011 році зайняв посаду заступника директора Західного територіального управління ПрАТ «МТС Україна» з технічних питань. З 2012 по 2016 рік обіймав керівні посади в технічних підрозділах групи компаній МТС.

Керував розвитком мереж 3G і 4G. В активі Фрунзи такі проекти, як рефармінг діапазону 1800, значне поліпшення якості голосового зв’язку і пересилання даних, впровадження ефективного алгоритму балансування трафіку, як у 3G, так і в LTE.

Фрунза одружений, виховує сина. Займається плаванням, захоплюється гірськими подорожами і любить театр.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Коли варто очікувати плану дій пана Євгена на займаній посаді(планів по розширенню, модернізації мережі та іншого)?

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися