Середа, 19 Червня, 2024

Учні та вчителі отримали безлімітний інтернет для роботи з «Всеукраїнською школою онлайн»

Компанія Vodafone приєдналась до ініціативи Міністерства освіти та науки України та Міністерства цифрової трансформації України із забезпечення учнів та вчителів по всій Україні можливістю доступного дистанційного навчання на національній освітній платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

«Всеукраїнська школа онлайн» покликана забезпечити учнів 5-11 класів навчальними матеріалами, відеоуроками, тестами та завданнями для самостійної роботи. На сайті проекту вчителі отримають методичні рекомендації щодо проведення уроків за умов змішаного та дистанційного навчання.

Безлімітний трафік Vodafone на онлайн-платформу школи буде надано в рамках послуги Online PASS наприкінці 2020 року.

Послуга Online PASS присутня за замовчуванням у молодіжному тарифі Joice, тож за умови користування ним, додаткова платня не стягується.

Що важливо – тариф Joice забезпечує безліміт на YouTube трафік, а це означає, що учні отримають безліміт не тільки на відвідування онлайн-порталу, але й на учбові матеріали школи, опубліковані на YouTube.

Послугу Online Pass можна підключити і в інших тарифах Vodafone, але у цьому випадку послуга з часом стане платною. Інформація про умови занулення трафіку буде опублікована на сайті Vodafone.ua.

За останні п’ять місяців Vodafone запустив мережу 4G у діапазоні 900 МГц (LTE 900) у всіх областях України.

Базові станції покривають близько 4700 населених пунктів, а це означає, що освіту в онлайн школі зможуть отримувати учні з усіх куточків країни.

Відео-ролик “Всеукраїнська школа онлайн”

Як користуватись платформою. Відео-інструкція

Про молодіжний тариф Joice: www.vodafone.ua/joice

Про Online Pass – www.vodafone.ua/pass#online-pass

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися