Четвер, 30 Травня, 2024

Як увімкнути ліхтарик на iPhone

Кожен iPhone має вбудований світлодіод для камери, який можна використовувати в ролі ліхтарика. Для цього не потрібно запускати додаток камери. Ліхтарик можна активувати окремо.

Найпростіший спосіб керувати ліхтариком на всіх моделях iPhone – це використовувати Центр керування. Це спеціальний екран швидкого доступу, який дозволяє миттєво перемикати або змінювати налаштування.

Спосіб доступу до Центру керування залежить від моделі iPhone.

Щоб відкрити Центр керування на iPhone SE або iPhone 8 і нижче, проведіть одним пальцем угору від нижнього краю екрана. Щоб відкрити Центр керування на пристроях iPhone з Face ID (iPhone X і новіших версіях), проведіть пальцем униз з верхнього правого кута екрана.

Коли з’явиться Центр керування, знайдіть піктограму ліхтарика в нижній частині екрана. Торкніться її один раз, щоб увімкнути ліхтарик.

Якщо ви не бачите значка ліхтарика в Центрі керування, перейдіть до Налаштування > Центр керування, а потім торкніться Ліхтарик у списку, щоб додати його.

Щоб вимкнути ліхтарик, знову торкніться того ж значка в Центрі керування. Крім того, можна керувати яскравістю ліхтарика, торкнувшись і утримуючи піктограму ліхтарика, доки не з’явиться повзунок.

На iPhone з Face ID, тобто iPhone X, XR, XS, 11, 12, 13 і вище, можна використовувати спеціальний значок на екрані блокування, щоб вмикати ліхтарик. Для цього натисніть і утримуйте піктограму ліхтарика на екрані блокування, доки не з’явиться світло. Щоб вимкнути його, знову натисніть і утримуйте значок ліхтарика на заблокованому екрані. Коли світло вмикається або вимикається, на мить спрацьовує вібрація.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися