Українські студенти хочуть в телеком

Майже 75% сьогоднішніх студентів хочуть влаштуватися на роботу у телеком-галузь. При цьому близько 60% із них називають Vodafone найбільш бажаним місцем роботи. Такі дані виявило дослідження, проведене HeadHunter.ua серед студентів і молодих фахівців.

Зарплатні очікування третини опитаних молодих фахівців знаходяться на рівні 4-6 тис. грн. Більше третини хотіли б заробляти від 6 до 10 тис. грн, а 18% студентів хочуть заробляти від 10 тис. грн.

Серед причин вибору Vodafone як найкращого місця роботи, найчастіше називали хороші можливості для навчання і розвитку (60%). Також їх приваблює, що Vodafone широко представлений на міжнародному ринку, а це дає можливість накопичити досвід завдяки найкращим світовим практикам. Серед інших чинників, які впливають на вибір, 45% назвали перспективи кар’єрного росту та 43% – високий рівень оплати праці. 40% студентів хотіли б працювати у Vodafone через можливість вести цікаві проекти, і 32% опитаних назвали однією з важливих причин свого вибору можливість працювати віддалено.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я