Субота, 13 Липня, 2024

Поставки пристроїв з віртуальними SIM-картками eSIM зросли на 63%

Глобальні продажі девайсів з підтримкою технології eSIM протягом 2018 року зросли на 63%. У кількісному виразі поставки досягли 364 млн штук. До 2025 року, прогнозують аналітики Counterpoint Research, поставки таких пристроїв сягнуть 2 млрд штук.

За даними Counterpoint Research, популяризація eSIM очікується в найближче десятиліття. «Традиційні виробники SIM-карт просували технології eSIM. Лідерами є Gemalto та G+D завдяки своєму портфоліо знайомств з ланцюгом поставок та сертифікаційними органами у GSMA, – кажуть аналітики. – За ними ідуть інші вендори SIM-карт, серед яких є IDEMIA, VALID, Workz Group.

Розробники апаратного забезпечення для мобільних телефонів, смартфонів та інших гаджетів, такі як Truphone, ARM, Qualcomm, RedteaMobile, Telna, GigSky, roam2free та інші, об’єднуються з іншими вендорами та стільниковими операторами для інтеграції технології віртуальних SIM-карток.

Сьогодні існує три основні виконання технології eSIM. Перше eUICC in TEE (Trusted Execution Environment), друге – eUICC in MFF2 або eUICC in (Wafer Level Chip Scale, WLCSP), третє – iSIM або iUICC.

Виконання eUICC in TEE – це програмне рішення, в якому дані SIM-карти зберігаються в спеціальному блоці загальної пам’яті. iSIM є новинкою серед eSIM, і це виконання вбудовує віртуальну SIM-карту в процесор мобільного гаджета. Асоціація GSMA сьогодні сертифікувала лише виконання MFF2 та WLCSP, які являють собою спеціалізовані мікросхеми, в яких зберігається віртуальна SIM-карта.

1 коментар

  1. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна на MFF2 та WLCSP змінювати частоти передачі даних, якщо інтегрувати дані спеціалізовані мікросхеми в інші пристрої передачі даних? (якщо так, то чи можна це робити дистанційно – з серверу?)

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися