П’ятниця, 19 Квітня, 2024

У травні 2019-го запрацює послуга перенесення номерів

Vodafone готується запровадити послугу перенесення мобільного номера (MNP). Послуга дозволить абонентам інших операторів стати клієнтом Vodafone без необхідності змінювати свій номер. Старт послуги заплановано на 1 травня 2019 року.

Скористатися новою можливістю може абонент будь-якого іншого українського мобільного оператора, який хоче користуватись послугами Vodafone і при цьому бажає зберегти свій наявний номер разом із кодом мережі.

Для цього після 1 травня 2019 року потрібно звернутись до центру обслуговування Vodafone і подати заяву про бажання використовувати свій номер разом із кодом. Протягом 3-х робочих днів з моменту подання заяви номер вже буде обслуговуватись у мережі Vodafone. Перенесення номеру відбувається в будні протягом робочого часу. За бажанням абонент може сам визначити зручний для себе день та час переходу.

При перенесенні номеру необхідно підтвердити свою особистість у свого початкового оператора. Контрактним абонентам цього робити не потрібно. Для абонента передплати, який захоче перенести свій номер разом із кодом у мережу Vodafone, потрібно зареєструватись або онлайн, або в магазині свого оператора, надавши документи, що підтверджують особистість.

Поки що вартість послуги MNP не визначена. Очікується, що вона буде безкоштовною.

Змінювати оператора можна не частіше, ніж один раз на 30 днів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися