Неділя, 19 Травня, 2024

В Україні запрацювала «Лінія життя»

Запаси донорської крові в Україні майже вдвічі нижчі за світові стандарти, і їхній відрив від потрібної кількості лише збільшується. При цьому, за словами медиків, служба крові є найважливішою складовою охорони здоров’я України, яка має загальнодержавний характер і стратегічне значення. Тому з 13 жовтня стартувала соціальна ініціатива «Лінія життя», яку МТС підтримує інформаційно.

«Донорство – це опора служби крові, оскільки єдиним джерелом крові є донор, – розповідає головний лікар Київського міського центру крові Людмила Йосипівна Заневська. – За останні 20 років кількість донорів крові в Україні зменшилася майже вдвічі. А без відповідної інформаційної підтримки даний показник може і надалі знижуватися».

У рамках програми «Лінія життя» працює спеціалізований контактний центр. Зателефонувавши за номерами 7333 (безплатно для абонентів МТС) і 050 119 7333 (для абонентів інших операторів відповідно до умов тарифного плану) з 8:00 до 22:00, можна отримати інформацію з питань донорства крові, а саме: де можна здати кров, як проходить процедура і як до неї підготуватися, протипоказання до здачі крові, права донорів крові, пільги, які гарантуються донорам з боку держави та інше. В іншу пору доби цю інформацію можна прослухати в автоматичному режимі.

Окрім цього, програма «Лінія життя» передбачає широку інформаційну кампанію, в тому числі на телебаченні. Обличчям інформаційної кампанії став відомий український боксер, олімпійський чемпіон, володар інтерконтинентального поясу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO) Олександр Усик, який також є донором. Переглянути інформаційний ролик про важливість донорства можна за посиланням.

Для програми «Лінія життя» також створили тематичний сайт donor.mts.ua, який на інтерактивній карті покаже найближчий пункт прийому донорської крові, ознайомить з історією донорства в Україні та світі, розповість про кров, її компоненти крові та іншу важливу інформацію.

Усі витрати на інформаційну підтримку програми та організацію роботи «гарячої» лінії взяв на себе «МТС Україна», а координаційну частину програми забезпечує «Асоціація служб крові України».

«Телекомунікації – це за своєю суттю соціально орієнтований бізнес. Телекомунікаційні технології дозволяють набагато продуктивніше й швидше вирішувати не тільки завдання бізнесу, а й соціальні завдання, – зазначив директор з маркетингу« МТС Україна» Олег Решетін. – Одне з них – регулярне поповнення запасів якісної донорської крові. Сьогодні ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем країни. Ми знаємо, як можна найефективніше організувати службу підтримки для тих, хто хоче стати донором крові, тому готові допомогти своїми професійними знаннями та досвідом».

5 КОМЕНТАРІ

    • Ні, не зможеш до повноліття. В дорослої людини беруть до 200 мл крові. А з тебеможуть взяти настільки мало, що це того не варто. Так само є обмеження і в вазі донора.

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися