Неділя, 21 Квітня, 2024

Великі дані Vodafone допомагають великій торговій мережі планувати свої магазини

Група компаній Fozzy Group використала великі дані Vodafone для планування і розвитку мережі власного рітейлу. Дата-аналітики Vodafone проаналізували взаємозв’язок між прохідністю вже існуючих супермаркетів торговельної мережі та ефективністю магазинів.

Аналітики Fozzy Group отримали точні дані не тільки про те, наскільки жваве те чи інше місце в розрізі різного часу доби, будніх і вихідних днів, але і якісний портрет аудиторії, що проходить через магазини. Він дозволяє розділити потік людей в місці розташування магазину на тих, які живуть/працюють/проходять повз, а також визначити переважну аудиторію в даній точці в розрізі статі, рівня доходу, наявності автомобіля та багатьох інших характеристик.

Такий аналіз дозволяє оцінювати ефективність існуючих і планувати відкриття нових магазинів, правильно визначати найбільш ефективний формат магазину, розрахований на різні профілі споживання і здійснення покупок, а також математично точно вибирати місця розташування нових потенційно прибуткових точок для розвитку тієї чи іншої мережі Групи.

У майбутньому за допомогою цих даних планується підвищити точність прогнозування виручки магазинів і визначати найбільш відповідний асортимент ще на етапі проєктування. Аналітика також дозволить правильно спланувати логістику для постачальників і покупців, зменшити витрати на її організацію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися