Відвідування AppMarket від Opera стало безоплатним

Абоненти МТС Передплата можуть не хвилюватися про додаткові витрати при завантаженні програм з магазину AppMarket. Оператор скасував оплату трафіка в ньому на постійній основі. Завдяки цьому можна завантажувати утиліти, незважаючи на їхній розмір у мегабайтах.

Магазин додатків AppMarket пропонує користувачам великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак. Серед них є популярні програми українських розробників та хіти всесвітньо відомих виробників: Asphalt 6: Adrenaline, Montezuma 2, Cut the Rope, Angry Birds Space, Assassins’ Creed 3, «Весела ферма» та інші. Каталог оновлюється щотижнево.

Завантажувати ігри та програми без обмежень і за пільговою вартістю абоненти МТС можуть за допомогою послуги AppMarket. Для її підключення необхідно зайти зі смартфона або планшета за посиланням та натиснути кнопку «Завантажити» для програми з позначкою «0+». Після цього відкриється сторінка, на якій можна ознайомитися з умовами передплати й натиснути кнопку «Підключити».

Протягом перших 7 днів абоненти МТС можуть безоплатно й без обмежень завантажувати будь-які ігри, додатки та контент з магазину додатків AppMarket. Після закінчення 7-денного періоду вартість послуги складе 4 грн за тиждень, або 0,57 грн за 1 день.

До речі, завантажені з магазину програми також можуть генерувати трафік, який тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифу абонента.  Детально про магазин додатків AppMarket можна дізнатися на сайті компанії за посиланням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я