П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Відвідування AppMarket від Opera стало безоплатним

Абоненти МТС Передплата можуть не хвилюватися про додаткові витрати при завантаженні програм з магазину AppMarket. Оператор скасував оплату трафіка в ньому на постійній основі. Завдяки цьому можна завантажувати утиліти, незважаючи на їхній розмір у мегабайтах.

Магазин додатків AppMarket пропонує користувачам великий каталог якісних ігор і додатків на будь-який смак. Серед них є популярні програми українських розробників та хіти всесвітньо відомих виробників: Asphalt 6: Adrenaline, Montezuma 2, Cut the Rope, Angry Birds Space, Assassins’ Creed 3, «Весела ферма» та інші. Каталог оновлюється щотижнево.

Завантажувати ігри та програми без обмежень і за пільговою вартістю абоненти МТС можуть за допомогою послуги AppMarket. Для її підключення необхідно зайти зі смартфона або планшета за посиланням та натиснути кнопку «Завантажити» для програми з позначкою «0+». Після цього відкриється сторінка, на якій можна ознайомитися з умовами передплати й натиснути кнопку «Підключити».

Протягом перших 7 днів абоненти МТС можуть безоплатно й без обмежень завантажувати будь-які ігри, додатки та контент з магазину додатків AppMarket. Після закінчення 7-денного періоду вартість послуги складе 4 грн за тиждень, або 0,57 грн за 1 день.

До речі, завантажені з магазину програми також можуть генерувати трафік, який тарифікується згідно зі стандартними умовами тарифу абонента.  Детально про магазин додатків AppMarket можна дізнатися на сайті компанії за посиланням.

попередня стаття
наступна стаття
TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися