Vodafone Music: легальна музика без плати за трафік

music-on-phone-screen-and-earphones

Vodafone Україна запускає власний музичний сервіс. На честь старту Vodafone Music оператор дарує усім клієнтам компанії місяць легальної музики.

Від наявних на ринку сервісів Vodafone Music відрізняють:

  • можливість слухати потокову музику без плати за трафік;
  • можливість слухати збережені треки без підключення до інтернету.

Користуватися Vodafone Music можна за допомогою однойменних додатків для iOS і Android,. Користувачі Windows Phone та інших ОС можуть слухати музику через веб-портал music.vodafone.ua.

Користувачам сервісу доступний 26-мільйонний каталог треків. Вибрати, що послухати, допоможуть персональні рекомендації від редакторів і тематичні добірки. Їхній перелік буде постійно поповнюватися колекціями під настрій і для різних життєвих подій.

Передплатники Vodafone Music можуть без додаткової плати користуватися передплатою на трьох пристроях. Щоб користуватися сервісом, після встановлення додатка або переходу на web-версію Vodafone Music потрібно активувати послугу, відправивши безплатне SMS на короткий номер 70010 з текстом «1». Відключити послугу можна за допомогою безплатного SMS на короткий номер 70010 з текстом «СТОП» або «STOP». Повідомлення на номер 70010 – безплатне на території України. Плата за сервіс складе 2,50 грн/день. При використанні Vodafone Music через мобільний 3G-інтернет мережі Vodafone Україна трафік не тарифікується і пакетні мегабайти не використовуються. Користуватися послугою можна також через Wi-Fi.

Детальна інформація про послугу доступна на сайті Vodafone. Сервіс Vodafone Music працює на базі технологій і каталогу сервісу «Яндекс.Музика».

Огляд додатку Vodafone Music читайте на сторінці Tech Today.