П’ятниця, 12 Липня, 2024

Vodafone надає львівським професіоналам майбутнього 125 тисяч гривень

Команда університету «Львівська політехніка» цього року стала одним із переможців 10-го ювілейного змагання наукових робіт «Професіонали майбутнього 2016». Як стипендію для подальшого навчання та власного розвитку кожен з п’яти студентів команди отримає від Vodafone грант у розмірі 25 тисяч гривень.

Професіонали майбутнього 2016

За рішенням журі конкурсу львівська команда здобула перемогу в категорії «Найкраще рішення для мобільного оператора» з проектом «Удосконалення архітектури та планування мережі радіодоступу шляхом інтеграції множини малих комірок». Одеська команда перемогла в номінації «Найкращий сервіс для клієнта» і також готується до передачі призу.

Національний університет «Львівська політехніка» перемагає в конкурсі вже вчетверте поспіль. «Професіонали майбутнього» – це єдиний в Україні галузевий конкурс наукових робіт серед студентів телекомунікаційних факультетів, організатором якого виступає компанія Vodafone Україна. Конкурс засновано у 2006 році, він щорічно проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв’язку та НКРЗІ. Команди студентів змагаються за головний подарунок у розмірі 125 тис. грн та проходять стажування в технічній дирекції оператора.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися