Компанії купують персональні дані в сотні разів дешевше, ніж хочеться

В інтернеті з’явився онлайновий калькулятор, який дозволяє точно знати, скільки можна виручити за свої приватні дані. Створений компанією Totally Money інструмент прохає назвати, за скільки б ви продали 13 типів інформації, серед яких – адреса електронної пошти, стан здоров’я, кредитний рейтинг. Найцікавіше відбувається потім: калькулятор називає реальну ціну, за яку компанії купують такі відомості.

Проект Totally Money намагається показати, наскільки легко та дешево корпорації можуть отримати приватні дані користувачів. За даними організаторів, близько 40% британських користувачів Facebook навіть не знали, що соцмережа продає інформацію про них стороннім організаціям.

Буфер обмена01

Отже, користувачі можуть продати зацікавленим компаніям адресу своєї пошти в середньому за $1289. При цьому фірми вже купують такі відомості по 6,56 доларів. Чоловіки також вважають, що історія їхньої роботи в інтернеті коштує в середньому $1386. Це, до речі, на 29% більше, ніж хочуть жінки за такі ж дані. У будь-якому разі, це в тисячі разів завищена ціна – компанії купують цю інформацію за 0,0018 долара. Загалом користувачі вважають, що повне досьє на них коштує близько $2663, але в середньому фірми витрачають 59 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я