Субота, 15 Червня, 2024

Vodafone нагородив другого переможця «Професіоналів майбутнього»

Цьогорічний конкурс на найкращі мобільні ідеї від українських студентів отримав незвичний фінал. Адже в ньому перемогли відразу дві команди – зі Львова та Одеси. І обидві вони отримали нагороду від Vodafone – грант у розмірі 125 тис. грн. Перша ще влітку, а друга – цими днями.

За рішенням журі конкурсу львівська команда здобула перемогу в категорії «Найкраще рішення для мобільного оператора» з проектом «Удосконалення архітектури та планування мережі радіодоступу шляхом інтеграції множини малих комірок». Одеська команда перемогла в номінації «Найкращий сервіс для клієнта».

Кожен з п’яти студентів команди Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова (ОНАЗ), яка перемогла в 10-му ювілейному конкурсі наукових робіт «Професіонали майбутнього 2016», отримає грант від Vodafone у розмірі 25 000 грн на навчання.

«Професіонали майбутнього» – єдиний в Україні галузевий конкурс наукових робіт серед студентів телекомунікаційних факультетів, організатором якого виступає компанія Vodafone Україна. Конкурс заснований у 2006 році і щорічно проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв’язку та НКРЗІ. Команди студентів змагаються за головний подарунок у розмірі 125 000 грн і проходять стажування в технічній дирекції оператора.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися