Vodafone пропонує розповідати друзям про послуги та заробляти по 15 грн

Порекомендувати послугу можна максимально п’ятьом друзям. Друг, який скористався запрошенням, отримає 28 днів безкоштовного користування послугою PASS.

Користувачі послуги PASS (Online PASS, Insta PASS або Video PASS) можуть дещо заробити на тому, що поділяться своїми враженнями від сервісу серед друзів. Отримати кошти на додатковий рахунок можна, якщо хтось із знайомих сам почне користуватися послугою. За кожного нового користувача можна отримати по 15 грн.

Порекомендувати послугу можна максимально п’ятьом друзям. Друг, який скористався запрошенням, отримає 28 днів безкоштовного користування послугою PASS.

Послуги PASS надають безлімітний доступ до сервісів:

  • Online PASS – до спілкування в соціальних мережах та месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp, Skype, Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest, SnapChat;
  • Insta PASS – до користування мережею Instagram;
  • Video PASS – до безлімітного перегляду відео на Youtube.

Узяти участь у програмі можуть клієнти Vodafone, які на момент початку акції вже користуються послугами PASS. Усім таким клієнтам надійде вітальне SMS-повідомлення від Vodafone. Для запрошення друга потрібно відправити безкоштовне SMS з номером друга на 7700. Після того як друг активує послугу, абонент отримає SMS-повідомлення з інформацією про успішне безкоштовне підключення послуги та отримає 15 грн на додатковий рахунок. Докладна інформація про послугу доступна на сторінці www.vodafone.ua/recommendation.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я