Вівторок, 16 Липня, 2024

Vodafone розпочав конкурс «Професіонали майбутнього 2017»

Професіонали майбутнього 2016

Vodafone оголошує про старт 11-го національного конкурсу наукових робіт «Професіонали майбутнього 2017». Це єдина в Україні галузева програми розвитку і підтримки студентів телекомунікаційних факультетів. У цьогорічного конкурсу з’явилися акаунти в соцмережах Facebook і VKontakte, де можна поспілкуватися та почитати про учасників та їхні проекти.

До участі в конкурсі допускаються студенти четвертого курсу технічних вишів України, які вивчають напрям «Телекомунікації». У цьому навчальному році на конкурс запрошено студентів 12 профільних вищих навчальних закладів України. Кожен заклад формує команду студентів, яка під керівництвом куратора розробляє проект на задану тему. Цього року учасники конкурсу будуть розробляти наукові проекти на тему «Управління якістю обслуговування (Е2Е QoS) і механізми пріоритезації трафіку в мережах 4G/5G для сервісів IoT».

Програма конкурсу «Професіонали майбутнього» складається з двох етапів: відбіркового та конкурсного. Протягом першого етапу, з 23 листопада по 23 грудня 2016 р., кожен виш-учасник проводить внутрішній відбір і визначає п’ять студентів, які показали найкращі результати в навчанні, а також куратора з-поміж викладачів закладу. Ці команди візьмуть участь у другому конкурсному етапі з 15 лютого по 15 травня 2017 р. У фіналі конкурсу команди з’їжджаються на публічний захист наукових робіт. Комісія у складі представників вишів і телеком-галузі оцінює проекти, зважаючи на інноваційність, практичне значення, логіку й архітектуру проектування, швидкість реалізації, а також презентаційні навички студентів. Переможець конкурсу визначається абсолютною більшістю голосів.

Студенти, які працюють над проектом, отримують стипендії від Vodafone у розмірі 1000 грн/міс. протягом конкурсного етапу. Переможець конкурсу отримує 125 000 грн – по 25 000 грн для кожного члена команди, – які студенти зможуть витратити на навчання та підвищення професійного рівня знань.

Конкурс заснований у 2006 році і щорічно проходить за підтримки Міносвіти, Держспецзв’язку та НКРЗІ.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися