Понеділок, 24 Червня, 2024

6 корисних та безплатних програм для вашої Windows

Microsoft оснастила Windows багатьма програмами, але їх іноді не вистачає. Ось кілька корисних та безплатних утиліт, з якими щоденна робота з комп’ютером буде зручнішою.

1. LastPass

Паролі до десятків улюблених сайтів не обов’язково тримати в голові чи писати на папері. Їх можна зберігати у спеціальному сховищі та пам’ятати лише один пароль для доступу до нього. Однією з програм, які реалізують подібну можливість, є LastPass. Вона зберігає акаунти, паролі та інші дані в «хмарі», тому вони будуть завжди під рукою. При цьому інформація шифрується за допомогою AES-256, який досить складно зламати, використовуючи сучасні комп’ютери. LastPass має плагіни для IE, Firefox, Chrome, а також працює на Android і iOS.

2. Ninite

Якщо ви хочете мати останні версії програм на Windows і при цьому витрачати менше часу на контроль за цим процесом, варто скористатися Ninite. Вкажіть цій програмі, які за якими додатками вона повинна стежити, і вона самостійно перевірятиме доступність нових випусків.

3. Comodo Backup

У Windows останніх версій є вбудовані інструменти для створення резервних копій, але ви також можете скористатися інструментом Comodo Backup. Він дозволяє як робити локальні резервні копії, так і вивантажувати їх у «хмару». Для цього ви матимете 10 ГБ безплатного простору. Якщо ви не хочете хмарних послуг, тоді при інсталяції зніміть позначку з опції Install eCloud.

4. VLC Media Player

Плеєр VLC Media Player відтворює майже всі наявні формати, разом з файлами Flash FLV. Він також компактний, простий в управлінні, здатний відтворювати відео з інтернету, конвертувати файли та багато іншого. VLC також підходить для відтворення пошкоджених відеофайлів.

5. 7-Zip

Відкрити архів чи навіть зазирнути в ISO-зліпок з файлами Windows 8.1 допоможе 7-Zip. Цей архіватор також дозволяє створювати захищені паролем архіви та архіви, які саморозпаковуються. Останні можна використовувати на будь-якому ПК, навіть якщо на ньому не встановлено архіватор.

6. Autoruns

Якщо ваш комп’ютер почав надто повільно завантажуватися, варто подивитися, що йому заважає. Зробити це можна з утилітою Microsoft Autoruns. Вона покаже всі програми, розширення, бібліотеки тощо, які запускаються при включенні ПК. Вона також дозволяє вимкнути зайве програмне забезпечення.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися