Понеділок, 15 Квітня, 2024

Vodafone розширив 4G-покриття на Полтавщині та Слобожанщині

Vodafone суттєво розширив 4G-мережу в діапазоні 1,8 ГГц. Нове 4G-покриття з’явилося в населених пунктах в центрі та на півночі України, а також у деяких населених пунктах західних і східних областей:

  • Полтавська область: Кременчук, Гадяч, Пирятин, Гожули, Нові Санжари;
  • Харківська область: Балаклія, Куп’янськ-Вузловий, Рай-Оленівка, Ківшарівка, Бабаї, Докучаєвське, Кулиничі, Дергачі, Піщанка;
  • Донецька область: Парасковіївка;
  • Луганська область: Рубіжне;
  • Волинська область: Рованці;
  • Чернівецька область: Кіцмань, Кельменці;
  • Івано-Франківська область: Черніїв.

На сьогоднішній день уже більше 15 мільйонів жителів України отримали доступ до 4G від Vodafone. Географія покриття інтернету четвертого покоління охоплює Київську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Одеську, Львівську, Волинську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Миколаївську, Полтавську, Сумську, Кіровоградську, Херсонську, Чернігівську, Закарпатську, Луганську та Донецьку області. Оператор продовжує активне будівництво.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися