Розробили мережу, яка дозволяє трьом людям надсилати один одному думки

Працездатність розробленого рішення вони демонстрували в схожій на «Тетріс» грі, розмістившись у різних кімнатах та не маючи інших каналів зв’язку, окрім передачі думок

Експерименти прямого зв’язку між мізками двох людей показали, що цілком можливо передавати думки по дроту. Дослідники Массачусетського технологічного інституту дещо вдосконалили подібну технологію, створивши мережу з під’єднаних людей. Підключені добровольці могли напряму відправляти думки один одному.

В експериментальному випробуванні брали участь троє людей. Працездатність розробленого рішення вони демонстрували в схожій на «Тетріс» грі, розмістившись у різних кімнатах та не маючи інших каналів зв’язку, окрім передачі думок.

Сама міжмозкова мережа як основу використовує електроенцефалограми для запису електричної активності мозку. Для передачі інформації в мозок використовується транскраніальна магнітна стимуляція.

У поточному варіанті експериментальної установки лише одна людина могла відправляти та приймати інформацію. Цей учасник також не бачив всього ігрового поля – йому була відкрита лише верхня частина ігрового поля. Нижня частина була закрита, щоб він не знав, як краще повернути блок.

Двоє інших учасників могли передавати свої думки в приймач, віддаючи команди повернути фігуру на екрані. Для цього їм необхідно було сфокусуватися на блиманні світлодіодів, щоб змінити свої мозкові сигнали. Отримувач цих мозкових команд не лише знав, що потрібно повернути блок, а й відчував, коли інші під’єднані в мережу учасники хочуть його обдурити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я