П’ятниця, 1 Березня, 2024

Vodafone шукає ідеї для головпоштамту на Хрещатику

Vodafone відкриє технохаб у новому магазині на Хрещатику. Новий Vodafone Store розташується в будівлі Головпоштамту і стане флагманським магазином компанії. Простір технохаба на Хрещатику буде наповнений технологічними новинками та демо-зонами найбільш затребуваних в найближчому майбутньому послуг компанії – IoT, big data, mobile ID, фінтех сервіси – все, що дозволить створити в новому магазині абсолютно новий клієнтський досвід.

Розробити концепт-дизайн технохабу зможуть архітектори і дизайнери в рамках Архітектурного Хакатона «Від ідеї до проекту», який відбудеться 31 травня в Києві.

Участь в Хакатоні безкоштовна, але закрита. Заповнити заявку на участь можна до 24 травня за адресою https://forms.gle/9FcDBa3XmLTgnFhh6. До участі запрошуються архітектори і дизайнери – як досвідчені професіонали, так і молоді талановиті фахівці. Учасники Хакатона зможуть розробити свої проекти під керівництвом досвідчених концептологів і проджект-менеджерів: разом з експертами учасники Хакатона пройдуть весь шлях – від постановки бізнес-завдання, створення ідеї, опрацювання практичного плану реалізації проекту до презентації готової концепції.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися