Вівторок, 23 Квітня, 2024

Vodafone та МЗС допоможуть при форс-мажорі в роумінгу

Vodafone Україна та Міністерство закордонних спав України оголосили про розширення співпраці з метою допомоги громадянам нашої держави, які опинилися у скрутному становищі за кордоном.

Співпраця передбачає розробку чіткого алгоритму взаємодії у разі настання надзвичайних ситуацій на території іноземних держав, де можуть перебувати українці. Заходи охоплюють взаємний обмін інформацією про ситуації та обставини, що можуть загрожувати громадянам України, виявлення та інформування їх про можливі загрози і те, як діяти в обставинах, що склалися, за допомогою SMS.

Vodafone Україна розробить спеціальний пакет послуг, що передбачатиме безплатні хвилини, SMS та інтернет-трафік, за допомогою яких роумінгові абоненти, котрі опинилися у форс-мажорних обставинах, зможуть зв’язатися з родичами чи українським консульством. Очікується, що послуга почне діяти в першому кварталі 2017 року.

«Саме в критичні моменти розумієш, наскільки важливим є зв’язок. Тому в надзвичайних ситуаціях ми керуємося одним правилом: у людей, які потрапили в біду, повинна бути можливість зв’язатися з близькими, з посольством, з місцевою поліцією або рятувальними службами. У подібних обставинах ми даємо можливість нашим абонентам користуватися зв’язком, надаючи безплатні хвилини або компенсуючи витрати», – зазначила генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

МЗС та Vodafone Україна обміняються досвідом стосовно організації «гарячих ліній» та можливості використання контактного центру оператора для надання допомоги абонентам у випадках надзвичайних подій за кордоном.

vodafone_infografic1511_1

Зазначимо, що співпраця МЗС та мобільного оператора розпочалась ще у 2007 році, коли було запущено послугу «Батьківщина на зв’язку», за якою абоненти а роумінгу отримували в SMS номери та адреси консульських служб України в країні перебування. За 10 років роботи послуги за цими номерами до дипломатичних представництв України звернулось майже 53 тисячі абонентів.

vodafone_infografic1511_2

vodafone_infografic1511_3

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися