Vodafone Україна допоможе розіграти друзів

Vodafone Україна пропонує своїм абонентам три надійних способи для першоквітневих розіграшів. Оператор підготував добірку послуг, які допоможуть відзначити міжнародний День сміху залежно від уподобань і настрою.

1. Для шанувальників телефонних розмов доступна послуга «Сміховиклик». Це простий і смішний спосіб відзначити 1 квітня. Послуга дозволяє змінювати голос в режимі реального часу при здійсненні дзвінка іншому абоненту. З її допомогою можна поговорити з друзями голосами мультяшних героїв, бурундука, пірата, лиходія або «гелієвим» голосом.

Для того щоб скористатися послугою, необхідно зателефонувати на короткий номер 909, за допомогою голосового меню вибрати один із пропонованих варіантів «смішного голосу» і ввести номер абонента, якого потрібно розіграти. Після цього відбудеться з’єднання, і на іншому кінці лінії співрозмовник почує ваш змінений голос у режимі реального часу. Після завершення розмови співрозмовник отримає SMS про те, що його розіграли за допомогою «Сміховиклику».

Вартість дзвінка складає: плата за з’єднання – 6,00 грн, хвилина розмови – 6,00 грн (з ПДВ і ПФ), тарифікація починається з 13 секунди розмови.

2. Для шанувальників текстового спілкування оператор пропонує ідеї вітальних SMS до Дня сміху. Щоб отримати відразу три святкових SMS до Дня сміху для своїх друзів і близьких, достатньо відправити SMS-повідомлення будь-якого змісту на номер 7058. Вартість вітального набору з 3 SMS складе 2,13 грн.

3. Також до Дня сміху можна безплатно встановити жартівливе привітання замість стандартних гудків. Доступні акції мелодії можна прослухати на сторінці з описом послуги GOOD’OK. До 4 квітня включно можна вибрати і безплатно встановити замість гудків очікування один із запропонованих жартів на 30 днів.