Неділя, 16 Червня, 2024

Vodafone Україна підтримає трансляцію глобального онлайн-концерту «Глобальна мета: об’єднатися в ім’я майбутнього»

Міжнародна організація Global Sitizen анонсує глобальний онлайн-захід Global Goal: Unite for Our Future, що підкреслює непропорційний вплив COVID-19 на маргінальні соціальні групи, кольорове населення, людей, які живуть в умовах бідності та дискримінації.

Під час події буде відзначено внесок фахівців з інновацій, учених, працівників охорони здоров’я, активістів та організацій, які забезпечують розробку і поширення тестів, методів лікування і вакцин від COVID-19 серед тих, хто їх потребує.

Кампанія The Global Goal: Unite for our Future була розпочата в травні за підтримки Голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн, а також благодійних фондів: Bloomberg Philanthropie, Bill & Melinda Gates Foundation, Wellcome Trust, і сфокусована на подоланні впливу пандемії на найбільш незахищені прошарки суспільства; прагненні до відновлення країн і спільнот зі свободою і справедливістю для всіх. Кампанія закликає впливових осіб до дій і просить уряд, керівників корпорацій і благодійників взяти на себе зобов’язання у справедливому розподілі інструментів і методів лікування COVID-19.

Мета Global Goal: Unite for our Future – зміцнення систем охорони здоров’я, підтримка і допомога під час пандемії всім, хто її потребує. Додаткову інформацію про Global Citizen і про кампанію ви можете знайти на сайті globalcitizen.org. Слідкуйте за новинами в Twitter, Facebook і Instagram за тегом @GlblCtzn або #GlobalCitizen. Відвідайте http://globalgoalunite.org, щоб дізнатися більше про кампанію The Global Goal: Unite for our Future.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися