Четвер, 20 Червня, 2024

Як на Android від’єднати гучність Bluetooth-пристрою від гучності смартфона

З функцією абсолютної гучності Bluetooth на Android гучність телефону та пристрою Bluetooth змінюються одночасно. Ця опція увімкнена на пристроях Android за замовчуванням. Можна окремо регулювати гучність смартфона, від’єднавши гучність Bluetooth.

Абсолютна гучність Bluetooth – це функція, яка синхронізує гучність системи на телефоні Android з гучністю підключеного аудіопристрою Bluetooth, наприклад навушників або динаміків. Це дозволяє керувати гучністю в одному місці. Але є пристрої, які несумісні з абсолютним регулюванням гучності.

Щоб вимкнути абсолютну гучність Bluetooth спочатку потрібно ввімкнути налаштування розробника Android. На пристрої Android запустіть програму Налаштування та натисніть Про телефон. Залежно від того, яка у вас версія Android, прокрутіть униз до «Номер збірки» або «Номер моделі» (залежно від того, що ви бачите на сторінці).

Торкніться номера сім разів поспіль, доки не з’явиться повідомлення про те, що ви ввімкнули режим розробника.

Проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб побачити панель керування, і торкніться Bluetooth, щоб вимкнути його.

У програмі Налаштування натисніть Система та торкніться Параметри розробника. Знайдіть Вимкнути абсолютну гучність, а потім проведіть пальцем по кнопці праворуч.

Після того, як ви знову ввімкнете Bluetooth і підключите аудіопристрій Bluetooth, ви побачите, що регулятори гучності телефону та аудіопристрою Bluetooth тепер працюють незалежно.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися