Середа, 29 Листопада, 2023

Vodafone Україна шукає нового директора з продажу та обслуговування

Нинішній директор з продажу та абонентського обслуговування Геннадій Гайдабура прийняв рішення залишити компанію. Він пропрацював в компанії 7 років, 5 з яких – на озвученій посаді. Зараз Vodafone Україна проводить конкурс на заміну Гайдабури.

Гайдабура

За час роботи Гайдабури на цій посаді компанії вдалося досягти лідерства в залученні нових абонентів і зберігати позитивну динаміку підключень протягом останніх років. Тільки за 2 квартал 2016 року річне зростання абонентської бази склало 530 тисяч клієнтів. Сьогодні послугами зв’язку в українській мережі Vodafone користуються 20,8 млн клієнтів.

Один з останніх проектів, проведених під керівництвом Гайдабури, – відкриття магазинів Vodafone по всій Україні. За короткий час було створено абсолютно нову для України систему обслуговування клієнтів. Крім унікальної концепції магазинів, яка дала можливість оператору стати «ближчим до клієнта», окрему увагу було приділено людям, які працюють у салонах Vodafone: вони щиро готові допомагати клієнтам, позитивно налаштовані й відкриті новому. Новий рівень обслуговування дозволяє українським абонентам отримати такий же рівень сервісу, як у будь-якому з магазинів Vodafone в усьому світі.

Дізнатися вимоги до претендентів на посаду директора з продажу та абонентського обслуговування та подати заявку можна, звернувшись до дирекції з управління персоналом Vodafone Україна.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися