ChatGPT почне генерувати відео: Microsoft запускає GPT4

GPT — це штучний інтелект, який лежить в основі сервісу ChatGPT. Наразі ChatGPT може відповідати лише у текстовій формі.

ChatGPT, який став додатком з найбільш швидким зростанням бази користувачів за всю історію, може знову потрапити на перші шпальти новинних видань. Microsoft збирається цей оновити інструмент штучного інтелекту, запустивши модель штучного інтелекту GPT-4. Якщо поточна GPT-3 здатна генерувати текст, наступна GPT-4 генеруватиме відео за текстовими підказками.

Цю новину оприлюднив Андреас Браун, головний технічний директор Microsoft Німеччина, на нещодавньому заході під назвою «Штучний інтелект у фокусі — цифровий старт». За словами Брауна, «ми представимо GPT-4… у нас будуть мультимодальні моделі, які пропонуватимуть зовсім інші можливості — наприклад, відео».

GPT — це штучний інтелект, який лежить в основі сервісу ChatGPT. Наразі ChatGPT може відповідати лише у текстовій формі.

ChatGPT не буде першим інструментом на базі штучного інтелекту для створення відео,. У 2022 році власник Facebook (Meta) запустила інструент Make-A-Video, який створює реалістичні відео на основі коротких текстових підказок. Судячи з цього, наступна версія ChatGPT може зробити щось подібне.

На заході представники Microsoft пояснили, що GPT-4 буде «мультимодальним». Хольгер Кенн, директор із бізнес-стратегії Microsoft Німеччина, розповів, що це дозволить штучному інтелекту перетворювати текстову підказку користувача на зображення, музику та відео.

Microsoft навела приклад того, як кол-центр може використовувати GPT-4 для автоматичного перетворення телефонних розмов між співробітниками та клієнтами в текст, що заощадить величезну кількість часу та зусиль, які раніше витрачалися на підсумовування цих дзвінків після їх завершення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я