Vodafone Україна відкрив Business Hub для B2B-клієнтів

Vodafone Business Hub розділений на кілька зон. Вхід веде в «шоурум», де виставлені смартфони й аксесуари до них, там же знаходиться ресепшен

Vodafone Україна відкрив у Києві Офіс для роботи з корпоративними клієнтами – Vodafone Business Hub за адресою: Генерала Алмазова, 2. Сюди переїхав відділ з роботи з бізнес-клієнтами, також у цьому просторі будуть проводитися семінари та конференції для бізнес-абонентів оператора.

«Я вірю в систему самообслуговування, вона є запорукою задоволеного клієнта, але місце проведення зустрічей і переговорів теж має відповідати передовому досвіду», – каже Андрій Федоров, керівник Департаменту бізнес-ринку. Він провів невелику екскурсію новою локацією.

Що таке Vodafone Business Hub

Приміщення розділене на кілька зон. Вхід веде в «шоурум», де виставлені смартфони й аксесуари до них, там же знаходиться ресепшен.

Андрій Федоров: «Тут ми зустрічаємо клієнтів і демонструємо наші продукти та послуги. B2B-клієнти можуть купити термінали, як за роздрібною вартістю, так і за програмами лояльності. У нас хороший асортимент, який відповідає преміальній роздрібній точці продажу».

За стіною шоуруму знаходиться робоча зона менеджерів. Столи не закріплені за конкретною людиною, будь-який співробітник може зайняти вільне місце і працювати.

Андрій Федоров: «У разі, якщо клієнт приходить безпосередньо сюди, то менеджер може вийти назустріч, розміститися в будь-якій зручній клієнту зоні – на дивані, в переговорній кімнаті».

Дві переговорні кімнати можуть трансформуватися в конференц-зал. У цих локаціях будуть проводитися семінари та інші заходи.

Що пропонує Vodafone для корпоративних клієнтів

Інноваційні рішення, які сьогодні розробляє Vodafone, будуються на базі Big Data. Один із прикладів – скорингові моделі для фінансових установ.

Андрій Федоров: «Візьмемо приклад з банком або мікрофінансовою організацією. Перед виданням кредиту позичальникові банк може звернутися до нас за оцінкою його платоспроможності. Ми володіємо певною інформацією про абонента: як давно він з нами, скільки платить, наскільки регулярно, якими послугами користується і таке інше.

Залежно від набору параметрів ми складаємо «скоринговий бал» за шкалою від 0 до 1. Тобто визначаємо, наскільки клієнт благонадійний, і передаємо цей бал у банк. Зауважте, що особиста інформація клієнта не розголошується. Банк отримує тільки цифру, яка з’явилася на основі математичної моделі».

За словами Андрія, ринок Big Data активно розвивається, і оператор аналізує потреби клієнтів.

Андрій Федоров: «Тому зараз ми готуємо комплексний продукт, який можна буде адаптувати залежно від галузі та потреби клієнта».