Неділя, 14 Липня, 2024

Vodafone Україна визнали найкращим роботодавцем

Vodafone Україна став переможцем у всеукраїнському рейтингу «Найкращі роботодавці України» в номінації «Інновація в HR». Таку оцінку оператор отримав за незвичний підхід до організації робочого процесу. А саме:

  • створено власну соціальну мережу Prostor, в якій відбувається вся корпоративна комунікація. Саме тут обговорюються робочі проекти, народжуються нові ідеї, створюються волонтерські та професійні спільноти, сконцентровані корисні для бізнесу дискусії й обмін думками. У Prostor зібрані всі необхідні для роботи інструменти, від довідника співробітників до модуля SAP HR;
  • співробітники можуть працювати віддалено, маючи доступ до всіх робочих ресурсів компанії. Це дозволяє гнучко планувати робочий час;
  • робочий простір організовано за допомогою хмарних технологій. Це означає, що співробітник може працювати на будь-якому вільному місці в офісі або поза ним.

vodafone_office2

Окрім цього, компанія Vodafone Україна увійшла в топ-10 компаній України в номінаціях:

  • «Найкраща HR стратегія»
  • «Dream Team»
  • «Найкраща соціальна програма»

Рейтинг «Найкращі роботодавці України» – проект газети «Бізнес», найстарішого ділового видання України. Він оцінює роботу підприємств в управлінні кадрами, а оцінку дають керівники найбільших рекрутингових компаній та експерти в галузі управління людськими ресурсами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися