Apple розробляє новий жест для управління iPhone без дотику до екрана

Apple славиться своєю історією вигадування нових способів взаємодії з електронікою. На початку 1980-х співзасновник компанії популяризував комп’ютерну мишку.

Майбутніми моделями iPhone можна буде керувати в новий спосіб. Для цього навіть не доведеться торкатися екрана пальцем, достатньо буде лише навести його у потрібне місце. Експерти Bloomberg припускають, що технологія стане придатною для масового використання не раніше, ніж за два роки.

Apple славиться своєю історією вигадування нових способів взаємодії з електронікою. На початку 1980-х співзасновник компанії популяризував комп’ютерну мишку. В останніх моделях iPhone запровадили систему 3D Touch, яка дозволяє мобільнику змінювати свою реакцію залежно від сили натиснення на екран.

Окрім цього, Apple також працює над криволінійними дисплеями. Такий екран вигинатиметься всередину, починаючи від верхньої точки до нижньої. Це відрізняється від вигнутих екранів, наприклад, у Samsung, які мають заокруглення на бокових гранях. Зараз в iPhone плоскі дисплеї, а екран iPhone X трохи заокруглюється в нижній частині.

У найближчих планах Apple – розширення використання екранів типу OLED на більшу кількість моделей смартфонів. За попередньою інформацією, компанія планує представити другий такий девайс пізніше цього року. Це збільшена модель з діагоналлю 6,5 дюймів порівняно з 5,8 дюймами в iPhone X.