П’ятниця, 12 Липня, 2024

Vodafone відкрив інтерактивний туристичний маршрут у Черкасах

Туристи у Черкасах можуть прогулятися новим маршрутом під назвою «Крилата стежка». Пройти його допоможе смартфон – це шостий інтерактивний туристичний маршрут Vodafone Smart Routes. Проект  заснований на використанні швидкісного мобільного інтернету і допомагає розвивати туристичну привабливість та інфраструктуру українських міст.

Символом черкаського маршруту стала чайка. Загальна довжина маршруту «Крилата стежка» становить 4,7 км. Таким чином, за 2-3 години гості та мешканці міста зможуть побачити найцікавіші пам’ятки міста та дізнатись про них усі подробиці.

Туристичний маршрут у Черкасах об’єднав 14 найцікавіших локацій міста. Серед них – Соборна  площа, будинок Летичевського та «Дитячий парк», стела «Небесна сотня», Черкаський краєзнавчий музей, Пагорб Слави, парк «Долина Троянд», Перша міністерська чоловіча гімназія, сквер Б. Хмельницького, прибутковий будинок Лисака-Гаркавенка та будинок Лисака, Будинки Белахова,  Цибульських та Тиверовських, Блакитний палац – готель «Слов’янський», Громадський банк, Черкаський художній музей, маєток Щербини та «Будинок лісничого».

Додатково до інтернет-версії маршруту «Крилата стежка» створено паперові путівники з описом маршруту та локацій. Путівники знаходитимуться в магазині Vodafone за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 244.

Сьогодні мережа Vodafone Smart Routes охоплює шість інтернет-маршрутів: у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові та Черкасах. Усі туристичні стежки розроблено спільно місцевими істориками та  експертами у сфері туризму. Кожна стежка має унікальну індивідуальну символіку. Шлях туриста прокладено найзручнішим чином з можливістю ознайомитись з найціннішими та найцікавішими пам’ятками міста.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися