Субота, 2 Березня, 2024

Vodafone запропонував український антивірус для смартфонів

Оператор Vodafone Україна допоможе українцям захистити свої телефони. Оператор разом з українськими розробниками запустив послугу «Антивірус Zillya!». Вона захищає пристрої користувачів від вірусів, переходу на шкідливі сайти, нав’язливих контактів і втрати особистої інформації. Додатково вона допоможе оптимізувати і прискорити роботу мобільного гаджета.

«Антивірус Zillya!» пропонує такі функції: антивірус, антизлодій, веб-фільтр, чорний список, оптимізація, прискорення та батьківський контроль.

Антизлодій забезпечує захист даних на смартфоні в разі крадіжки або втрати пристрою. Веб-фільтр блокує доступ до фішингових та інших шкідливих сайтів. «Батьківський контроль» допомагає батькам закрити дітям доступ до небажаних сайтів.

Скористатися послугою можуть усі власники смартфонів з OS Android 4.2 і вище. Підключитися до «Антивірус Zillya!» можна, відправивши SMS на номер 7227 з цифрою 1 в тексті. У відповідь надійде SMS із посиланням на додаток. Абоненти Vodafone можуть безплатно протестувати послугу протягом 14 днів. Далі вартість послуги складатиме 12,75 грн/міс, з ПДВ та ПФ включно. Дізнатися докладніше про послугу можна на antivirus.vodafone.ua.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися