15 найцікавіших відеореклам про хай-тек

Нові технології вражають, і не може не вражати їхня реклама. Ми зібрали тут 15 найбільш популярних у нас відеороликів на YouTube про хай-тек, тому дивіться і насолоджуйтеся.

«Розумні» телевізори – зовсім нещодавно це було щось зовсім нове для людей. І Samsung ось так вирішив привернути увагу до своїх розробок:

LG вирішила вразити якістю зображення своїх телеприймачів. І для цього вона влаштувала розіграш – видала свій телевізор за вікно та зібрала понад 3 млн переглядів:

Відеоігри не можуть обійтися без креативної реклами. Тут особливо не заощаджує на креативі Microsoft. Ось реклама її приставки Xbox (понад 8 млн переглядів у різних відео):

Хоча колись ця корпорація підірвала інтернет іншим роликом цієї іграшки від 2002 року, який з того часу був тисячі разів опублікований та безліч разів переглянутий:

А ось досить провокативна реклама Guitar Hero 5. Так, у комп’ютерних іграх кожен може стати впевненим у своїх силах:

Інтернет-реклама не може обійтись без популярних телефонів від Apple. Ось як із 10 тисяч іPhone 5 зробили доміно-змійку, щоб прорекламувати технологію NFC (понад 8 млн переглядів):

Хоча пародії на ці телефони набагато популярніші. Наприклад, цю переглянули більше 10 млн разів:

Не дивно, що популярністю гаджетів від Apple намагаються скористатися виробники інших товарів. Наприклад, туалетного паперу:

А в рекламі своєї мобільної операційки Windows Phone корпорація Microsoft взагалі вирішила висміяти конкуренцію між Apple та Samsung:

Колись вплив Microsoft на комп’ютерну сферу був таким великим, що ще досі багатьом цікаво згадати роки її домінування та віддатися ностальгії. Приміром, як вам реклама операційної системи Windows ХР та можливостей, що вона давала (цієї весни корпорація перестала її підтримувати)?

Або запальні аргументи купувати Windows 1.0 від Стіва Балмера, який згодом стане гендиректором Microsoft (цього року він залишив посаду):

Якби Супермен користувався камерою GoPro, то запис з неї продивилися би понад 14 млн разів:

А якби не сучасна електроніка, то Volkswagen не зробив би таку рекламу (понад 61 млн переглядів):

А Audi не зробив би свої авто здатними самостійно їхати в гараж та паркуватися. Креативу тут менше, але сама можливість вражає:

А ось ще відео з мінімумом креативу. Він і не дуже потрібен, тому що в самій зображеній технології поєднання Google Glass та гвинтівки досить вбивчий креатив:

Які інші ролики про хай-тек вам сподобалися, що ми не додали до цього переліку? Кидайте лінки на них у коментарях.