У селі на Дніпропетровщині з’явилося WiFi-дерево

У темну пору доби незвичне дерево освітлює простір навколо себе

У парку імені Кальнишевського, що в селі Покровському на Дніпропетровщині, «виросло» незвичайне дерево. Якщо звичні дерева генерують кисень, то це дерево генерує безкоштовний Wi-Fi.

На изображении может находиться: облако, небо и на улице

Як і звичайні дерева, «цифрове дерево» поповнюється запасами енергії від сонячного світла. Відвідувачі парку можуть можуть під його гілками не лише відпочивати та дивитися інтернет, а й заряджати свої гаджети.

На изображении может находиться: облако, небо, дерево, трава, на улице и природа

У темну пору доби незвичне дерево освітлює простір навколо себе.

На изображении может находиться: небо, облако и на улице

Подібні «цифрові дерева» та «розумні лавки» стають дедалі популярнішими. Одне з перших таких рішень з’явилося у 2016 році у Києві на Хрещатику. З того часу подібні технології інсталювали в багатьох інших містах.

Так, у 2016 році такі лавки з’явилася в Івано-Франківську та Хмельницькому. У 2017 році подібне рішення встановили у місті Вишгороді на Київщині, Золочеві на Львівщині та Чернівцях. У 2018 році енерголавку встановили у Чернігові. У 2019 році подібну лавку встановили в Черкасах, Умані, Миколаєві та Нікополі (до речі, село Покровське поруч із Нікополем).

В Україні перше «сонячне дерево» з’явилося в Тернополі у 2016 році. А в Херсоні «виросли» вже щонайменше три «сонячних дерева» для заряджання гаджетів, останнє з яких з’явилося в травні 2020 року в центрі міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я